ČIŠTĚNÍ TERACA (strojní)

Brousíme teraco včetně leštění, a následně jej impregnujeme. Pro broušení používáme diamantové kotouče, a speciální leštící kotouče pro vytvoření hladkého povrchu, a snadné údržby. Jedná se o strojní metodu renovace teraca.

ZPRACOVÁNÍ KAMENE NA MÍRU

Žádný tvar pro nás není problém. Podle Vašeho zadání vyrábíme včetně montáže žulové pomníky desky, rámy, sokly. Dále také vyrábíme okenní parapety, obklady (onyxové, žulové, mramorové), schodiště a jiné. V nabídce máme širokou a jedinečnou škálu barevných vzorů. Provádíme jednoduchou výrobu, ale také složitější s různým atypickým tvarováním.

GRAFICKÝ NÁHLED

Provádíme také grafický náhled před samotnou výrobou a montáži. Stačí nám k tomu Vaše představa, a nákres na kousek papíru. Vše ostatní již doladíme tak, aby byl výsledek přesně podle Vašich představ. Díky náhledu bude Vaše představa přesnější, a budeme vědět, kde si přejete provést úpravy. Samozřejmostí je také náhled písma na pomníku. Po úplném schválení vše následuje do výroby.

NÁPISOVÉ DESKY

Naše specializace spočívá také v nápisových deskách. Máme jedinečný výběr pro zákazníky. Tvary, materiál, míra, vše podle představ a přání. VÍCE INFORMACÍ.

PÍSMO A JEHO OBNOVA

Provádíme písmo tesané, pískované, nebo nalepovací bronz, stříbro, zlato dle výběru. Na výběr máme mnoho tvarů písma, kříže, růže apod. Pískujeme také obrazce dle Vaší fotografie. Obnovujeme písmo barvou (bílá, černá), stříbrem, nebo plátkovým 23,75 karátovým zlatem. Gravírujeme fotografie do kamene. Před zhotovením písma Vám vytvoříme grafický náhled.

STAVEBNÍ PRÁCE

Stavba nových hrobových míst není levná záležitost. V případě že je to možné, dokážeme také zrenovovat hroby ve špatném stavu. Provádíme opravy a renovace starých hrobových míst, betonáže, rovnání a usazování dílců, likvidace, kotvení, spárování, zkracování hrobů, apod.

NEREZOVÉ VÝROBKY

Nabízíme široký výběr nerezových výrobků. Lampy a vázy různých tvarů a barev (černá, nerez, zlatá). Nerezové rámečky, a skříňky se všemi rozměry a klasickým otvíráním, nebo na zámek.

ŽULOVÉ VÝROBKY

Žulové lampy a vázy podle výběru žuly a vzoru. Truhlíky, mísy, a jiné žulové doplňky. VÍCE INFORMACÍ.

PORCELÁNOVÉ FOTOGRAFIE

Výroba porcelánových fotografií dle výběru. Navštivte naší provozovnu, kde se můžete podívat na katalog nabízených fotografií, včetně rozměrů, tvarů, linek apod.

SPOLUPRÁCE S KAMENÍKY

Nabízíme kameníkům spolupráci v oblasti prodeje skladových hrobů a pomníků, včetně výroby dle požadavku. Jsme otevření jakékoliv spolupráci. Kontaktujte nás.