STONE PARTNERS - KAMENICTVÍ na Firmy.cz

Lidé a jejich zkušenosti.

Tímto děkujeme našim zákazníkům za projevenou důvěru při výběru naší firmy a za Vaše hodnocení. Bylo nám potěšením provést dílo k Vaší maximální spokojenosti.

Ověřeno z portálu www.firmy.cz a www.google.cz

Michal Jurčik

"Jako vždy jsme byly spokojeni při spolupráci s kamenictvím Stone, také nyní při naší poslední objednávce vše v naprostém pořádku, dodržení termínu, kvalitně provedená práce, a skvělá komunikace. Firmu doporučuje a pozdrav posílá M. Jurčík. Děkuji." 


Kateřina Andrýsková

"Velmi kvalitní firma. Krásně provedená práce, příjemné a vstřícné jednání. Všechno v naprostém pořádku. Doporučuji!!!" 


Karel Knapek

Spolehlivost, ochota, rychlost. Doporučuji.


Marcela Otiskova

Jsem velmi spokojená. Krásná a dobře odvedena práce. Mohu jen doporučit.

Josef.B

"Vzhledem ke špatným zkušenostem s řemeslníky jsem opatrný při výběru. P. Malík mě oslovil prvním dojmem svou osobností, seriózním přístupem a solidní cenovou nabídkou. Samotná práce vykonána bez nedodělků, a přesně podle sjednaného termínu." 

Dagmar Hofmanova

"Nečekala jsem, že bude pro mne složité vybrat lucernu na hrob. Doporučuji navštívit obchod v Hrabůvce. Velký výběr z katalogů, a vše velmi krásné a nevídané. Rychle dodání." 

Jan Puchejn

"Milé jednání pracovníků firmy. Příjemné vystupování a ochota při výběru. Ohleduplnost a empatie. Toto jsou naše zkušenosti se zde uvedeným kamenictvím. Samozřejmostí je splnění požadované objednávky podle zadání. Našim hodnocením Vám srdečně také děkujeme." 

Vašek Krátký

"Pane Malík, děkuji Vám za rychlou odezvu, a uložení urny mé babičky. Jsme nesmírně vděční za Vaši ochotu a čas." 

Marie Podhorská

"Potřebovali jsme novou lucerničku s vázičkou, kterou jsme si vybrali na internetových stránkách. Na druhý den jsme si ji mohli vyzvednout na provozovně, což nás překvapila rychlost vyřízení. Rychlá reakce a solidní jednání. Na firmu se v případě potřeby opět určitě obrátíme." 

Petr Hotvath

"Vstřícnost, ochota a výborná komunikace. Firma nás milé překvapila. Vzhledem k opravdu velkému výběru pomníku, luceren, svícnů a dalších potřeb pro realizaci nám dlouho trval výběr, protože vše v nabídce tohoto kamenictví je opravdu krásné. Po domluvě našich požadavků nám bylo předáno dílo, které jsme přesně očekávali při zadání. Firmu budeme nadále doporučovat. Děkujeme." 

Marek Novotný

"Objednávku jsem zadával se švagrem na předělání písma pomníku. Touto cestou bych se rád také přidal k velké spokojenosti a rychlosti provedení mého požadavku. Za nás jsme s firmou spokojeni. Doporučujeme." 

Dáša

"Firmě děkuji za dodržení termínu, vstřícnost a hlavně velkou ochotu, která je v dnešní době nevídaná. Jsme moc rádi, že jsme si vybraly právě Vás, a vše je zhotoveno do Vánočních svátků. Přeji Vám mnoho úspěchu a mnoho dalších spokojených zákazníků. Srdečně zdraví Dáša B." 

Cecilka 150

"Objednávka provedena opravdu velmi rychle. S cenou jsem byl mile překvapen. Děkujeme, a vřele doporučujeme zájemcům." 

Jelenkova 50

"Firma nám vyráběla okenní žulové parapety. Velmi nás překvapila rychlost dodání. Po zkušenostech u jiných poptávek můžu říci, že jsme byli opravdu překvapení jak rychlostí, tak vstřícnost a komunikací pana Malíka, kterému viditelně záleží na spokojenosti jeho zákazníkům. Potencionálním zájemcům můžeme určitě doporučit. S pozdravem Jelenkova." 

Nagi 1313

"Firma nás zaujala hned při zaslání poptávky. okamžité řešení situace jak telefonicky, tak osobní konzultací. Jelikož jsme neměli žádný přehled jak výstavbu našeho hrobu řešit, jsme moc rádi za detailní vysvětlení, a mnoho dalších rad, které nám pomohli nejen finančně, ale také k realizaci naší představy. Moc děkujeme všem zaměstnancům, kteří na našem hrobě pracovali, a zvláště panu Malíkovi, který nás po celou dobu realizace informoval, a vše s námi detailně konzultoval. Děkujeme. Zdraví Naďa G." 

Milroznovsky

"Práce pana Malíka zasluhuje maximální uznání, vstřícné a velice ochotné jednání, rychlost od objednání do zhotovení zakázky a kvalitně provedená práce. Pana Malíka a jeho firmu můžeme všem doporučit. Rožnovští" 

Adam

"Maximální spokojenost. Opravdová rychlost požadované objednávky. Urnový hrob v Radvanicích zřízen po objednání do týdne. Za celou rodinu velmi děkujeme, že jsme vše vyřešily do všech svatých. Kamenictví DOPORUČUJEME !" 

Mirka Maluchova

"Chtěla bych touto cestou poděkovat panu Malíkovi a zaměstnancům firmy za vstřícné jednání a velmi rychlé provedení objednané práce. Doporučuji i ostatním zájemcům. M+I+N 

Kajahv

"Děkujeme panu Malíkovi a jeho zaměstnancům za dobře odvedenou a rychlou práci, ochotu a příjemné jednání. Můžeme firmu všem doporučit. Havelkovi" 

Marcela Dudová 

"Chtěli bychom tímto poděkovat p.Malíkovi za spolehlivost, ochotu, vstřícnost, dobrou komunikaci a profesionálně odvedenou práci při objednávce a provedení nového urnového hrobu. Firmu určitě rádi doporučíme. M.D." 

Müllerová 

"Spolupráce s panem Malíkem byla na vysoké profesionální úrovni. Byl velmi ochotný, práce byla odvedena velmi rychle, precizně a navíc za překvapivě nízkou cenu. Kéž by byla takováto spolupráce se všemi podnikateli. Děkuji moc." 

Hana Bergerová

"Tímto za celou rodinu děkuji panu Malíkovi a jeho týmu za nádherně odvedenou práci. Výsledek zdaleka předčil naše očekávání . Příznivá cena, moc milé jednání pana Malíka , ochota a profesionální přístup. Přejeme ať se vám daří a určitě se na vás v budoucnu zase obrátíme . Bergerovi"   

 Almag 11

 "Absolutní spokojenost, práci odvedli rychle, precizně. Příjemné vystupování, už dlouho jsem takovou vstřícnost nezažil. Děkuji za kvalitně odvedenou práci. Ryš"

  Hanka.H:

 "Vybrala jsem si toto kamenictví na doporučení. S prací jsem opravdu spokojená. Nechala jsem si renovovat náš starý rodinný hrob, a když jsem přišla převzít hotovou objednávku, nevěřila jsem že je to náš hrob. Moc krásná práce. Děkuji pane Malíku a Vašim nesmírně šikovným zaměstnancům, budu Vás určitě doporučovat dále."

Štefanová:

 "Pokud chcete ušetřit nemalé peníze, tak toto kamenictví doporučuji. Vstřícnost a ochota vyhovět zákazníkovy je u této firmy znatelně na prvním místě. Štefanová."

         Kamila:

"Většinou hodnocení nedávám, u této firmy však udělám výjimku. Rodina potřebovala předělat urnový hrob polské výroby z důvodu nedostatku místa, a jiných věcí které se nám nelíbily. I přes veškeré recenze jsme obvolali opravdu spoustu firem kamenictví, které nás odmítly z údajně "časového" důvodu. Až zde firma pana Malíka nám provedla 100% náš požadavek, a to ještě do tří týdnů od zadání. Z výše uvedených důvodů tuto firmu DOPORUČUJEME."

Nadkano: 

""SUPER KAMENICTVÍ" Děkuji panu Malíkovi za jeho vstřícnost, citlivost, rychlost, komunikativnost, spolehlivost a profesionální práci,která předčila mé očekávání !!! Výsledkem je nový a krásný hrob ve Slezské Ostravě. Firma je perfektní a mohu opravdu doporučit !!! Hodně úspěchů přeje Naďa Bednářová"

Adrian H.:

 "Firmu mohu opravdu doporučit. Komunikace na výbornou. Jsem velmi rád za ochotu řešit vše o víkendu z důvodu mé pracovní vytíženosti. Co se samotné objednávky týče, jednal jsem s panem Malíkem na provozovně (doporučuji domluvit si schůzi telefonicky). Velký výběr žuly a také doplňků na pomníček. Výsledek je nový a krásný urnový hrob v Zábřehu přesně podle našich představ. Pracovníci této firmy mají velmi citlivý přístup, a proto celá rodina posílá velké Díky. Adrian H."

Michaela:

"Děkuji za pěknou práci, vstřícnost a milé jednání. Domluva s panem Malíkem byla výborná a tuto firmu ráda doporučím. M.L." 

Pavel Sýkora:

"Kamenictví jak ma být.Perfektní přístup,rychlost a cena.Jsem velmi spokojen a mohu jen doporučit!!!" 

Silva G.:

"Děkuji za kvalitní a krásnou práci, vstřícné a přátelské jednání, dodržení termínu i ceny. Kamenictví pana Malíka mohou jen doporučit. S pozdravem Grimmová" 

Jana:

"Firma mě předělávala starý urnový hrob na nový ve Slezské Ostravě. Práci hodnotím velmi dobře odvedenou. Velké plus dávám za vstřícnost při domluvě s panem Malíkem, který si našel čas o víkendu na naší schůzku. Proto hodnotím kladně, a firmu mohu doporučit." 


Lenka Rytrová:

"Má objednávka u této firmy splnila mé požadavky ve všech bodech. Děkuji Vám! Se srdečným pozdravem Rytrová." 

Radomíra Boturová:

"Děkujeme za vstřícnost, rychlost,precizně odvedenou práci, a také solidní cenu. Doporučujeme tuto firmu." 

Adam Hrbek:

"Velká spokojenost s touto firmou. Výsledná práce,cena a také termín dokončení,vše podle domluvy a v naprostém pořádku.Ochotný a pozitivní přístup. P.Malík velmi skvělý člověk,se vším nám poradil a vysvětlil vše co jsme potřebovali vědět. Tuto firmu opravdu doporučuji,nebudete zklamání. Řemeslníci kterým na kvalitě záleží. Ještě jednou zdraví a přeje mnoho úspěchů rodina Hrbkových." 

Sukupova Petra:

"Děkuji panu Malíkovi a jeho zaměstnancům za pěkně odvedenou práci. Jsem velmi ráda že jsem narazila právě na Vás. Jednání na vysoké úrovni, firma se vyzná a poradí se vším. Opravdu doporučuji." 

Těžká I.:

"Děkujeme za velmi dobrou spolupráci a odvedenou práci. S pozdravem Těžký." 

Eva Gruberová:

"Firma jedná solidně, rychle a drží dohodnutou cenu i termín provedení prací. Práce provedené touto formou jsou velmi kvalitní a v příznivé cenové relaci. Výsledky práce i webové stránky firmy svědčí o solidní úrovni. Osobně máme velmi dobrou zkušenost a vřele tuto firmu doporučujeme. Gruberovi, Třinec"