BROUŠENÍ TERACA

Brousíme teraco včetně leštění do hladkosti a následně jej impregnujeme. Pro broušení používáme diamantové kotouče, a speciální leštící kotouče pro vytvoření hladkého povrchu, a snadné údržby. VÍCE INFORMACÍ.

ŽULOVÁ VÝROBA

Podle výběru Vám vyrobíme žulové pomníky, desky, rámy, sokly, okenní parapety, schodiště a jiné. V nabídce máme širokou škálu barevných vzorů. Vyrábíme jednoduché desky, ale také s různým atypickým tvarováním a tloušťkou. Pomníky s různými tvary. Klasické stavby hrobů, nebo stavby s různým tvarováním.

NÁPISOVÉ DESKY

Naše specializace spočívá také v nápisových deskách. Máme široký výběr pro zákazníky. Tvary, materiál, míra, vše podle představ a přání. VÍCE INFORMACÍ.

OBRAZCE, PÍSMO A JEHO OBNOVA

Výsek písma tesané,  pískované, nebo nalepovací bronz, stříbro, zlato dle výběru vzoru. Na výběr máme mnoho tvarů písma, kříže, růže apod. Pískujeme také obrazce dle Vaší fotografie. Obnovujeme písmo barvou (bílá,černá), stříbrem, nebo plátkovým 23,75 karátovým zlatem. Gravírování fotografií do kamene. Před zhotovením písma Vám vytvoříme grafický návrh. VÍCE INFORMACÍ.

STAVEBNÍ PRÁCE

Stavba nových hrobových míst není levná záležitost. V případě že je to možné, dokážeme také zrenovovat hroby ve špatném stavu. Provádíme opravy a renovace starých hrobových míst, betonáže, rovnání a usazování dílců, likvidace, kotvení, spárování, zkracování hrobů, apod.

NEREZOVÉ VÝROBKY

Nabízíme široký výběr nerezových výrobků. Lampy a vázy různých tvarů a barev (černá, nerez, zlatá). Nerezové rámečky, a skříňky se všemi rozměry a klasickým otvíráním, nebo na zámek. VÍCE INFORMACÍ.

ŽULOVÉ VÝROBKY

Žulové lampy a vázy podle výběru žuly a vzoru. Truhlíky, mísy, a jiné žulové doplňky. Katalog k vidění na naší provozovně. VÍCE INFORMACÍ.

KERAMICKÉ FOTOGRAFIE

Výroba keramických fotografií dle výběru. Navštivte naší provozovnu, kde se můžete podívat na katalog nabízených fotografií, včetně rozměrů, tvarů, linek apod.

CENÍK 

V případě zájmu o naše služby nás můžete kontaktovat v sekci "KONTAKT".

Ceny se vždy liší dle vybraného materiálu, velikosti, počtu písmen, velikosti písmen, barva písma, lampy, vázy aj. Proto nechceme uvádět ceny na stránkách a tím klamat zákazníka. Vždy si s klientem promluvíme o jeho požadavku, a dle toho provedeme podrobnou kalkulaci.

Podrobnou kalkulaci vaší zakázky Vám uděláme zdarma po zaslání poptávky.